clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

Роденденски ПОПУСТ ОД 30€ по лице, славиме 10 години Заедно со вас!

blog-photo

РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ ВО BALKAN FUN

Дечки, имаме одлична вест за сите Вас!

Славиме 10 години, да да, 10 години дечки. Заедно со Вас креиравме патувања со огромна позитивна енергија, создававме спомени, запознавме многу нови пријатели, инициравме насмевки и живеевме за секое ново патување.

10 ГОДИНИ ФАБРИКА НА НАЈДОБРИТЕ ПАТУВАЊА ЗА МЛАДИ!

По повод 10-от роденден на агенцијата, Balkan Fun Macedoniа  наградува 100 патници кои  ќе одлучат каде ќе отпатуваат ова лето и ќе го искористат НАЈГОЛЕМИОТ РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ 30€ по лице. За да го добиете роденденскиот попуст, потребно Ви е само да направите резервација со минимум уплата од 3000 денари по лице за одбраната дестинација online или во нашите канцеларии во Скопје, Прилеп и Струмица. Остатокот од сумата го доплаќате на 15 дена до денот на тргнување. За најбрзите кои ќе уплаќаат во нашите канцеларии имаме дополнителни Поклони🎁

Одбери паметно и патувај сигурно. Овие дестинации имаат традиција, одлични денски и ноќни журки, екстра сместувања и поволности и чартер летови,  кои ги добивате само со нашата агенција.

Повеќе за дестинациите можете да погледнете во продолжени

СИЦИЛИЈА

КЕФАЛОНИЈА 

КАВОС

ЗАКИНТОС

БУДВА

КАЛИТЕ – ХАЛКИДИКИ

ИПСОС 

ЕГИПЕТ

СКИЈАТОС 

КУМБУРГАЗ

ДАСИА

НИКИТИ – СИТОНИЈА

 

 

logo