clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

🎉Славиме 11 години заедно!🎉

blog-photo

Славиме 11 години успешна приказна и најдобра туристичка агенција за млади!

Почитувани наши патници,

Со голема радост и гордост ви објавуваме дека оваа година ја славиме нашата 11-годишнина! Изминатите години беа исполнети со многу успешни приказни, нови дестинации, незаборавни авантури и среќни патници. Благодарение на вашата доверба и поддршка, станавме водечка туристичка агенција која е прв избор за младите, но по завршување на ковид пандемијата и креирање на нови патувања станавме исто така и прв избор за повозрасните.

Нашата посветеност и љубов кон патувањата ни овозможија да создадеме автентични и уникатни патувачки искуства кои ги задоволуваат сите генерации. Без разлика дали сте авантуристички настроени или сакате релаксирачки одмор, нашата агенција има понуди кои ќе ги исполнат вашите очекувања.

Благодарение на Вас ние денес славиме 11 години постоење! Токму поради тоа Вас ве наградуваме.
Од 20.05 до 31.05. трае нашата роденденска акција.
1️⃣ ПОПУСТИ ДО 100€ ПО СОБА ЗА ПРВИТЕ 30 ПРИЈАВЕНИ!
2️⃣ ПОДАРОЦИ ЗА СЛЕДНИТЕ 50 ПРИЈАВИ!
3️⃣ ВАУЧЕРИ ЗА ПАТУВАЊЕ ЗА СЛЕДНИТЕ 100 ПРИЈАВЕНИ!
Пријавете се на овој линк и очекувајте наш повик!

Продолжуваме да работиме со истата страст и посветеност за да ви овозможиме незаборавни патувања и во иднина. Ви благодариме што сте дел од нашето патување и што ја делите нашата љубов кон откривањето на нови светови.

Со почит, Вашата туристичка агенција.

СИЦИЛИЈА

КЕФАЛОНИЈА 

КАВОС

БУДВА

ИПСОС 

СКИЈАТОС 

КУМБУРГАЗ

ДАСИА

 

 

logo