clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

Вести: Black Friday Days – ГОЛЕМИ ПОПУСТИ и изненадувања во Балкан Фан од 23.11.-26.11.!

blog-photo

Драги наши патници,

Со голема возбуда го објавуваме најголемиот ден на попусти за оваа година, односно најголемиот  BLACK FRIDAY до сега со најатрактивни понуди за туристички аранжмани за Нова Година и Christmas Market – патувања. Одлучивме да ги направиме новогодишните патувања уште подостапни за сите вас, па со задоволство објавуваме попусти кои со сигурност ќе ги променат вашите планови да останете дома. Подгответе се за резервација бидејќи местата се ограничени

🎄 Специјална Понуда за Нова Година: Патувајте на некоја од нашите 10 дестинации и уживајте во магичната атмосфера за Новата Година. Само со резервација во акцијата BLACK FRIDAY можете да добиете неверојатен попуст од до 40-120 евра по соба.

🎅 Крисмас Маркет: Имаме уникатни понуди за сите љубители на традиционалните Крисмас Маркети. Одберете го вашиот омилен град и резервирајте сега, добивајќи попуст од 40 до 80 евра по соба.

Не чекајте! Овие понуди важат само од 23 до 26 Ноември. Се што треба да направите е да се пријавите на нашата онлајн плаформа до 22.11. и да го обезбедите вашето место за патување со попуст. За повеќе информации, посетете ја нашата веб-страница или контактирајте не на телефонскиот број 075 910 300.

⚠ Важно е да знаете дека понудите се ОГРАНИЧЕНИ!

1. Белград – ПОПУСТ до 40€-120€ по соба,
2. Атина – ПОПУСТ од 40 – 60по соба,
3. Истанбул – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
4. Виена – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
5. Букурешт – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
6.  Будимпешта – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
7.  Будва – ПОПУСТ од 40 – 80 по соба.
8. Милано – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба.
9. Краков – ПОПУСТ од 40 – 80 по соба.
10. Загреб – ПОПУСТ од 40€ – 60 по соба.

Како да го добиете попустот?

– Можете да посетите некоја од канцелариите на Балкан Фан (Скопје, Прилеп и Струмица)

-Од четврток 23.11. –   26.11. недела можете да го резервирате вашето место со минимум 3000 денари

 

logo