clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

SUMMER SALE – ПОПУСТ до 50€ по лице

blog-photo

Дечки, започнува НАЈГОЛЕМАТА ЛЕТНА РАСПРОДАЖБА!

Со голема радост сакаме да Ве известиме дека од денес, 21.06. Понеделник, започнува нашата голема летна акција. Имено, од денес имате можност да го резервирате Вашето лето и тоа по најниски цени. Подготвивме акција со која ќе можете да заштедите дури и до 50 евра по лице. Летните дестинации каде ќе можете да го резервирате Вашето место се:

Кефалонија

Закинтос

Кавос

Будва

Калитеа

Кушадаси

Се што треба да направите е да се пријавите на нашата апликација (подолу) и да одберете дестинација за Вас и Вашето друштво, дечко, девојка или екипа за незаборавното летување!

 Акцијата трае до 26.06. и е со ограничен број!

logo