clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

SEA GARDENS RESORT – Кавос

blog-photo

Добродојдовте во Sea Garden Resort во Кавос, Крф.

Овој ресорт е правото место кое може да ви понуди добра релаксација после долгите ноќни забави кои се познати за Кавос. Хотелскиот комплекс SEA GARDENS RESORT 3*е лоциран веднаш до  морето, има сосптвена приватна плажа,  каде што можете да се опуштите и уживате во убавините на Јонското море, или пак да одмарате на лежалките кои се наоѓаат покрај двата базена. Доколку не сте такви кои цел ден можат да одмараат и да се сончаат, тука можете да пробате некој морски или пак традиционален специјалитет во ресторанот кој се наоѓа во самиот комплекс, а после ручекот можете да се опуштите во барот каде што врвни коктел мајстори прават летни коктелчиња.  Овој хотел е измислен за оние кои бараат комфор и добра релаксација после ноќните забави кои можете да ги доживеет само на ова место од целиот остров.

 

Доколку веќе Ве освои овој ресорт, разгледајте ја нашата понуда за Кавос

Кавос

 

logo