clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

ULTRA LAST MINUTE- Последни попусти за ова лето!

blog-photo

Летото во Балкан Фан одамна започна. Во изминатиов период испративме неколку групи кои отпатуваа на различни дестинации – и мораме да признаеме, предизвикот заедно да патуваме по пандемијата е повеќе од добредојден. Очекувано, ова лето интересот за сите летни дестинации е зголемен, а и сите знаеме дека месец Јули е месецот кога сите сакаме да заминеме на плажа и да го пиеме омилениот коктел во омилениот бич бар.

А за да ви ја исполниме желбата, решивме да ја стартуваме последната ЛЕТНА АКЦИЈА, која започнува сега!

Подготвивме ULTRA LAST MINUTE понуди со големи заштеди за последните соби за следните дестинации:

 

 

logo